SinoTech Refraktometr ZGRA200ATC
pro G11, G12, G13 + elektrolyt baterie
- Využití: Na rychlou zkoušku mrazuvzdornosti chladicích kapalin (na bázi ethylen glykol, propylen glykol, resp. G11, G12, G13) a kontrolu elektrolytu (kyseliny sírové) autobaterií. Z série je dodatečně vybavena s osvětlením stupnic pro snadnější práci v tmavém či nočním prostředí.
- ATC (aut. teplotní kompenzace): Ano, výsledky měření nejsou nepříznivě ovlivněny při změnách teploty prostředí mezi 10 až 30 ° C.
- Kalibrace: Ano, kalibrovatelný, s destilovanou vodou.
- Stupnice 1: Elektrolyt baterie: 1.100 ~ 1.400 sg. Rozlišení 0.01 sg. Přesnost ± 0.02 sg.
- Stupnice 2: Ethylenglykol: -60 °C ~ 0 °C. Rozlišení 5 °C. Přesnost ± 5 °C (+% koncentrace).
- Stupnice 3: Propylenglykol: -50 °C ~ 0 °C. Rozlišení 5 °C. Přesnost ± 5 °C. (+% Koncentrace).
- Pozn. Některé modely mohou mít stupnici označenou Sg, některé g / cm3 nebo kg / l.
- Napájení: 3 x 1,5V knoflíkové baterie typu LR44 pro osvětlení stupnic s bílou LED. Samotný přístroj je optický přístroj nevyžadující baterie, tedy bez LED osvětlení pracuje jako standardní refraktometr při denním světle. Životnost baterií je cca 100 prac. hodin.
- Obsah balení: Refraktometr, šroubovák pro kalibraci, 10 pipet, textilní pouzdro na opasek, baterie, návod
- Další informace: Fotografie stupnic mohou být ilustrační, ale zároveň odpovídající skutečnosti. Extra příslušenství nebo náhradní díly najdete v sekci K DOKOUPENÍ.